Суд визнав брехнею заяви Мельниченка про причетність Литвина до вбивства Ґонгадзе

Суд визнав неправдивими заяви Мельниченка про причетність Литвина до вбивства Ґонгадзе і зобов’язав екс-майора привселюдно вибачитися перед спікером.

Васильківський міськрайонний суд Київської області визнав неправдивими заяви колишнього майора Держохорони Миколи Мельниченка про причетність спікера парламенту Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Ґонгадзе і заборонив екс-майору поширювати будь-яку недостовірну інформацію про Литвина.

Таке рішення суд прийняв 29 серпня.

Після вступу в силу рішення суду Мельниченко "не зможе поширювати недостовірну інформацію про начебто причетність позивача (Литвина - ред.) до здійснення вбивства журналіста Георгія Ґонгадзе або нібито скоєних з його вини інших злочинів".

Крім того, суд зобов'язав Мельниченка за свій рахунок організувати і провести прес-конференцію і спростувати раніше зроблені ним неправдиві заяви про Литвина.

У свою чергу колишній майор Держохорони Микола Мельниченко заявив, що має намір оскаржити це рішення суду в апеляційному суді Київської області.

"Рішення, яке прийняв Васильківський суд 29 серпня, прийняте з порушеннями, тому що цей суд повинен був бути 8 вересня, і ні я, ні мої представники не знали про це", - сказав Мельниченко.

"Завтра я в Генеральній прокуратурі Україні зареєструю заяву про те, що ця суддя, яка прийняла рішення, вчинила злочин ... далі я мінімум тиждень буду писати заяви в Генпрокуратуру про скоєння Литвином злочинів, і детально буду розписувати яких, буду наполягати на порушенні проти нього кримінальних справ по конкретних епізодах ", - сказав Мельниченко.

Як повідомлялося, в березні 2011 року Володимир Литвин знову подав до суду на Миколу Мельниченка. Спікер просив суд зобов'язати Мельниченка спростувати на прес-конференції для засобів масової інформації поширену ним неправдиву інформацію про Литвина, а також принести публічні вибачення за завдану моральну шкоду.

Литвин також просить суд стягнути з майора одну гривню морального збитку.

У судовому позові містяться цитати Мельниченко з його інтерв'ю деяким виданням, де той стверджує, що замовником та ідеологом вбивства журналіста Ґонгадзе був Литвин.

Читайте також: 

Пукач назвав Кучму і Литвина замовниками вбивства Гонгадзе

Пукач визнав, що власноруч убив Георгія Гонгадзе

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Вдова Кравченка не вірить, що Кучма "замовив" Гонгадзе

Суд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: