Суд виправдав ексберкутівця, причетного до побиття майданівців

Суд виправдав ексберкутівця, причетного до побиття майданівців

Фото: Getty Images

Підозрюваний на засідання не з'явився.

Ексбійця спецпідрозділу "Беркут"Андрія Хандрикіна, якого звинувачували у побитті та катуванні активістів Євромайдану на колонаді стадіону "Динамо" у січні 2014 року, виправдали. Таке рішення 30 серпня ухвалив Дніпровський районний суд Києва.

Про це повідомляє "Громадське".

Зазначається, що прокуророрам не вдалося довести вину Хандрикіна. На думку судді, показання свідків констатують лише факт інциденту, але не доводять, що саме Андрій Хандрикін брав участь у побитті потерпілих. Крім того, суддя вважає, що наявні докази отримані із порушеннями.

"Суд вважає за доречне ухвалити виправдувальний вирок для обвинуваченого (Андрія Хандрикіна). За наслідками судового розгляду не було доведено, що він вчинив цей злочин. Хандрикіна визнано невинним", - йдеться у рішенні суду, яке зачитала суддя Оксана Бірса.

Сторона обвинувачення із вироком не згодна. Прокурори наголосили, що це рішення незаконне. До слова, підозрюваний на момент ухвали рішення не був присутнім у залі суду.

Нагадаємо, окрім Хандрикіна, у цій справі фігурують ще двоє ексберкутівців, зокрема,Владислав Мастега та Артем Войлоков. Після оголошення підозри вони втекли до країни-агресора.

Колишні бійці спецпідрозділу в січні 2014 року скинули з колонади на вулиці Грушевського двох мітингувальників та жорстоко їх побили. Поліцейських затримали, але суд відпустив їх під особисте зобов'язання. Один із них, Хандрикін, досі працює в поліції Харкова.

Трійку "беркутівців", яких обвинувачують у катуванні майданівців, не можуть оголосити у розшук

Трійку "беркутівців", яких обвинувачують у катуванні майданівців, не можуть оголосити у розшук

Повʼязані теми:

Наступна публікація