Бездіяльність слідчих щодо неповернення майна, вилученого в ході обшуку житла журналіста 1+1, визнана судом незаконною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судді зобов'язали негайно повернути майно.

Шевченківський районний суд Києва визнав обшуки у журналіста "Секретних матеріалів" Дениса Данька незаконними та зобов’язав слідчих негайно повернути все майно, вилучене в ході обшуку у будинку журналіста.

Про це повідомляє пресслужба "1+1".

Зазначається, що розгляд справи відбувся 27 лютого і суд підтримав позицію групи 1+1 media.

"Сьогодні, 27 лютого 2020 року, відбувся розгляд скарги за результатами проведення обшуку у житловому приміщенні та вилучення майна у журналіста телеканалу "1+1" Дениса Данька. Судовим рішенням Шевченківського районного суду м. Києва обшук був визнаний незаконним. Суд зобов’язав слідчих негайно повернути все майно, вилучене в ході обшуку у будинку журналіста", – йдеться в повідомленні.

Інформуємо вас про перебіг справ, пов’язаних з обшуками СБУ, які відбулися 5 лютого 2020 року у приміщенні редакції...

Опубліковано 1+1 media Четвер, 27 лютого 2020 р.

Як повідомлялося, 5 лютого 2020 року, у приміщенні редакції програми "Секретні матеріали" відбувся обшук офіцерами СБУ. На робочих місцях журналістів у редакції програми намагалися знайти спецзасоби прослуховування, за допомогою яких нібито прослуховували прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Крім того, за домашніми адресами з обшуками прийшли до трьох журналістів Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева. 

ТСН.ua розповідає все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів. 

Плейлист 21 відео "Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та шукають тих, хто здійснив запис. Правоохоронці прийшли з обшуками до офісу  1+1 медіа. Все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради, та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів - дивіться у добірці сюжетів ТСН.

"Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Залиште свій коментар

Вибір редакції