Суд визнав, що FEMEN може протестувати топлес

Активістка FEMEN Ганна Дєда постала перед Апеляційним судом міста Києва. Слухалася справа про правомірність затримання дівчини "Кровососі".

 У середу, 12 січня, Апеляційний суд міста Києва ухвалив правомірність топлес-протестів жіночого руху FEMEN. Про це повідомили у самому русі.

Як повідомляється, у середу активістка FEMEN Ганна Дєда постала перед Апеляційним судом міста Києва. Слухалася справа про правомірність затримання під Кабміном напівоголеної дівчини "Кровососі", ім'я якої пов'язано зі знаменитою обмовкою прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо "бюджетних упирів-кровосісів".

Нагадаємо, затримана активіста FEMEN намагалася проникнути в будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем'єру.

Як повідомили в русі, Ганна Дєда визнана невинною, а дії міліції, що перешкоджають проведенню мирної акції, незаконними.

"Ганна Дєда була виправдана у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення за ст."дрібне хуліганство". Суд затвердив, що топлес-протести під час громадянських акцій є абсолютно законними", - заявив адвокат Дєди Денис Овчаров.

За його словами, організація планує звернутися до суду з вимогою про відшкодування державою Ганні моральної шкоди за незаконний адміністративний арешт.

Нагадаємо, що у середу, 12 січня, рух FEMEN влаштував моно-акцію на одному з київських міських кладовищ.

Одна з активісток руху топлес тримала плакат "Stable poor" ("Стабільно бідно"), тим самим, протестуючи проти "немовби стабільної" політики президента України Віктора Януковича.

Читайте також:

Активістки FEMEN роздягнулись для новорічного календаря

FEMEN: у Кабміні засіли одні гомосексуалісти

Активістки FEMEN помочилися на Кабінет міністрів

Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: