Суд визнав, що презумпцію невинуватості Зварича порушували

Посадові особи ГПУ та СБУ при винесенні обвинувального вироку Зваричу робили в ЗМІ коментарі по даній справі, а також розголошували матеріали слідства.

Оболонський районний суд Києва після винесення обвинувального вироку колишньому голові Львівського апеляційного суду Ігорю Зваричу визнав порушення принципу презумпції невинуватості у справі щодо екс-судді.

"Звернути увагу Генпрокуратури та СБУ на факти, які вказують на порушення посадовими особами принципу презумпції невинності Ігоря Зварича", - говориться в тексті постанови. Зазначається, що ГПУ і СБУ повинні вжити відповідних заходів, щоб надалі їх представники не порушували вказаного принципу.

У постанові суду також говориться про те, що посадові особи цих відомств при винесенні обвинувального вироку Зваричу робили в ЗМІ коментарі по даній справі, а також розголошували матеріали слідства.

Серед вказаних судом посадових осіб – екс-генпрокурор Олександр Медведько, колишній глава СБУ Валентин Наливайченко, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, екс-заступник генпрокурора Віталій Щокін.

Нагадаємо, Оболонський райсуд засудив Зварича до 10 років позбавлення волі та конфіскації всього майна. Крім того, він позбавлений права обіймати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах строком на 3 роки.

Зварич звинувачується в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Кримінальну справу проти нього було порушено в грудні 2008 року, а в березні 2009 року він був затриманий. З того часу суддя перебуває під вартою.

Читайте також:

Експерт: Зваричу дали 10 років, тому що він надто багато знав

Наївний Зварич розраховував на виправдання

Судді-"коляднику" дали 10 років тюрми

ВідеоСуд визнав, що презумпцію невинуватості Зварича порушували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: