Суд визнав, що міністр Павленко не бив директора готелю "Спорт"

Печерський суд підтвердив рішення ГПУ про те, що для порушення справи проти міністра з питань сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка немає підстав.

Павленко
Кадр камери спостережння з місця події
15 червня в Печерському районному суді Києва відбулося слухання справи за скаргою на відмову в порушенні кримінальної справи за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень комерційному директорові готелю "Спорт" Юрієві Супрунюку міністром з питань сім'ї, молоді і спорту Юрієм Павленком. Суд підтвердив постанову Генеральної прокуратури від 15 травня про відмову в порушенні кримінальної справи.

Як повідомили в Правовій групі "Павленко і Побережнюк", яка представляє Супрунюка в суді, вони планують оскаржити це рішення у вищих інстанціях.

"Печерський районний суд не вжив заходів для всестороннього і повного розгляду скарги. Судом не були проаналізовані обставини, вказані в скарзі. При оголошенні рішення судом було повністю процитовано постанову Генеральної прокуратури України. Відмова Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи за даним інцидентом була незаконною і необґрунтованою згідно з цілою низкою норм КПК України. Більш того, до справи були залучені такі вагомі докази, як відеозапис системи відео-спостереження, медичні висновки, протоколи рентгенологічних досліджень і довідки лікарів щодо стану здоров'я Ю. Супрунюка, які були проігноровані судом", - сказала адвокат Олександра Павленко.

Як повідомлялося раніше, міністр Павленко прибув в готель для перевірки документації. Його цікавило заповнення місць в готелі на травень. Відеозапис, зроблений камерою внутрішнього спостереження, показав, що міністр, ознайомившись з документами на сходовій клітці, шпурнув їх в обличчя комерційному директорові "Спорту", після чого покинув місце події.

Пізніше Супрунюк повідомив про те, що медиками йому поставлений діагноз "струс мозку". За фактом інциденту постраждалий подав заяву в Печерське РУВС.

Сам Павленко заявив, що не збирається йти у відставку через цей інцидент. "Я не зробив ніякого вчинку, який би змусив мене подавати у відставку. Всі мої дії були направлені на захист державної власності", - заявив за підсумками події міністр.

Читайте також:

Генпрокуратура дозволила Павленку безкарно побити директора готелю

Міністр Павленко вдарив документами директора готелю

Міліція не бачить злочину в тому, що Павленко вдарив директора готелю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: