Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд встановив для чиновниці Мінагрополітики заставу у 30 разів меншу за суму хабара

Рішення виновила суддя, яку позбавляли роботи за підозрою в отриманні хабарів.

60 діб за ґратами проведе керівниця одного з відділів Міністерства аграрної політики Олена Поліщук, якщо не знайде застави в 124 тисячі гривень. Її на початку тижня затримали на гарячому під час отримання хабара в 150 тисяч доларів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Прокурори Антикорупційного бюро просили суд залишити чиновницю за ґратами і призначити їй заставу в 3,7 млн гривень – суму співмірну з отриманим нею хабарем.

Адвокати доводили, що хабар жінка не брала, гроші в руках не тримала, а їх їй у машину підкинули. І не 150 тисяч доларів, а лише чотири тисячі "зелених".

Заслухавши сторони, суддя Демидовська, яку до речі, 2013-го на два місяці позбавляли роботи за підозрою в отриманні хабарів, заарештувала Поліщук із можливістю внесення застави в тридцять разів меншу, ніж розмір отриманого підозрюваною хабара.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вже заявила, що оскаржуватиме рішення суду щодо розміру застави.

Нагадаємо, у прес-центрі СБУ повідомляли, що чиновниця Мінагрополітики Олена Поліщук вимагала від підприємця 150 тисяч доларів за сприяння в забезпеченні перемоги у тендері на покупку державного сільгосппідприємства. Майновий комплекс дeржактиву, який перебуває в процесі ліквідації за борги, розташований поблизу Харкова. Співробітники СБУ разом із НАБУ та Спецантикорупційною прокуратурою затримали чиновницю на службовій стоянці міністерства під час отримання всієї суми хабара.

Відео Чиновниця-хабарниця з Міністерства агрополітики проведе за ґратами два місяці

Залиште свій коментар

Вибір редакції