Суд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Печерський райсуд Києва не визнав вбивство Георгія Гонгадзе замовним і дозволив закрити справу проти Олексія Пукача у цій частині обвинувачення.

Печерський районний суд Києва визнав законним закриття кримінальної справи проти екс-генерала МВС Олексія Пукача в частині обвинувачення його у вбивстві Георгія Гонгадзе на замовлення.

Відповідне рішення суд ухвалив у понеділок, 31 січня. Як зазначено у судовій постанові, "доводи заявника про наявність даних у матеріалах справи на вчинені Пукачем вбивства на замовлення є оціночними".

Як відомо, суд розглядав скарги представника Мирослави Гонгадзе в суді Валентини Теличенко та журналіста Олексія Подольського, які було об'єднано в одну справу.

Суд дійшов висновку, що старший слідчий Головного управління Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ дотримався норм КПК, виносячи 3 грудня минулого року постанову про закриття кримінальної справи в частині замовного характеру злочину Пукача.

Враховуючи викладене, суд залишив без задоволення скаргу заявників.

Ця постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Києва протягом семи діб.

Нагадаємо, у грудні 2010 року ГПУ завершила розслідування справи Пукача.

Досудовим слідством було встановлено, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 року Пукач, діючи за вказівкою тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, скоїв умисне вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Однак пізніше у формулюванні обвинувачення прибрали пункт "замовне вбивство", мотивуючи це тим, що дії Кравченка не можна трактувати, як замовлення - він тільки давав вказівку вбити Гонгадзе.

Читайте також:

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

ГПУ більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним

Жертва Пукача стверджує, що Кравченка вбили

ВідеоСуд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: