Суд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Печерський райсуд Києва не визнав вбивство Георгія Гонгадзе замовним і дозволив закрити справу проти Олексія Пукача у цій частині обвинувачення.

Печерський районний суд Києва визнав законним закриття кримінальної справи проти екс-генерала МВС Олексія Пукача в частині обвинувачення його у вбивстві Георгія Гонгадзе на замовлення.

Відповідне рішення суд ухвалив у понеділок, 31 січня. Як зазначено у судовій постанові, "доводи заявника про наявність даних у матеріалах справи на вчинені Пукачем вбивства на замовлення є оціночними".

Як відомо, суд розглядав скарги представника Мирослави Гонгадзе в суді Валентини Теличенко та журналіста Олексія Подольського, які було об'єднано в одну справу.

Суд дійшов висновку, що старший слідчий Головного управління Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ дотримався норм КПК, виносячи 3 грудня минулого року постанову про закриття кримінальної справи в частині замовного характеру злочину Пукача.

Враховуючи викладене, суд залишив без задоволення скаргу заявників.

Ця постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Києва протягом семи діб.

Нагадаємо, у грудні 2010 року ГПУ завершила розслідування справи Пукача.

Досудовим слідством було встановлено, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 року Пукач, діючи за вказівкою тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, скоїв умисне вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Однак пізніше у формулюванні обвинувачення прибрали пункт "замовне вбивство", мотивуючи це тим, що дії Кравченка не можна трактувати, як замовлення - він тільки давав вказівку вбити Гонгадзе.

Читайте також:

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

ГПУ більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним

Жертва Пукача стверджує, що Кравченка вбили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: