Суд втричі зменшив розмір застави Насірову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд за власною ініціативою зменшив суму застави екс-голові ДФС.

Колишньому очільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову Шевченківський районний суд міста Києва зменшив розмір застави зі 100 до 36 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook 5 березня.

У САП зазначили, що на судовому засіданні подовжили дію запобіжних заходів.

"Суд продовжив дію запобіжних заходів екс-голові ДФС України та керівнику департаменту ДФС України, однак, за власної ініціативи, зменшив заставу для колишнього очільника ДФС України зі 100 млн гривень до 36 млн гривень відповідно до розміру цивільного позову у кримінальному провадженні", – йдеться в дописі.

СУД ЗМЕНШИВ РОЗМІР ЗАСТАВИ ЕКС-ГОЛОВІ ДФС УКРАЇНИ ЗІ 100 МЛН ГРИВЕНЬ ДО 36 МЛН ГРИВЕНЬ - САП 4 березня 2019 року за...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Понеділок, 4 березня 2019 р.

Наступне засідання у справі повинно відбутися 14 березня о 15:30.

Нагадаємо, на початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось винятково на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести. Проте згодом, 9 січня, Кабінет міністрів оскаржив рішення про відновлення на посаді Насірова.

16 січня Насіров подав до ЦВК документи для участі у президентських виборах та декларацію про доходи, в якій вперше вказав 297 730 доларів США на рахунку у фінансовій установі на території Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, які не відображались у жодній з його декларацій під час перебування на посадах держслужбовця.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала до Шевченківського районного суду Києва клопотання про арешт грошей.

ВідеоВідновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Формально для звільнення Насірова з посади потрібне подання прем'єр-міністра, котрого не було, і суд за це вчепився. Юристи уряду не могли не знати, що дають Насірову прекрасний шанс відновитися в кріслі. Таким чином, суспільство пошили в дурні і не вперше. Суд замість правосуддя влаштовує формальні читання по сторінці на день, а Роман Насіров в телеефірах захоплено розповідає, як він керуватиме Україною, коли стане президентом.

Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Залиште свій коментар

Вибір редакції