Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд взяв під варту керівників "Гаврилівських курчат", які підозрюються в організації пташиного могильника

Могильник у селі Гаврилівка на Київщині завдав природі збитків на 250 мільйонів гривень.

Увечері, 9 червня, Печерський районний суд обрав запобіжний захід одному з власників і керівнику структурного підрозділу одного з найбільших агрохолдингів України ТОВ Комплекс-Агромарс, який випускає курятину під маркою "Гаврилівські курчата".

Про це повідомила прес-секретар глави ГПУ Юрія Луценка Лариса Сарган в Twitter. 

За її словами, одному з власників агрохолдингу Марині Сігал обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави в розмірі 90 млн грн.

ВідеоПравоохоронці затримали власників фірми, якій закидають закопування в землю рештків птиці

12 років у тюрмі можуть провести власники підприємства, продукція якого є чи не в кожному супермаркеті. Агрохолдинг "Гаврилівські курчата" закопував рештки птахів просто у землю. Цей могильник у селі Гаврилівка на Київщині завдав природі збитків на 200 мільйонів гривень. Двоє власників холдингу та його директор нині затримані.

Правоохоронці затримали власників фірми, якій закидають закопування в землю рештків птиці

Керівника структурного підрозділу заарештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави в розмірі 84 млн грн.

А власнику "Агромарса", екс-депутату Партії регіонів Євгену Сігалу суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 80 млн грн

Нагадаємо, під час роботи підприємства "Гаврилівські курчати" були порушені норми законів. Зокрема, йдеться про забруднення екології та організацію курячого могильника. Збитки можуть складати до 250 млн грн. Захоронення відбувалось задля економії фінансів.

ВідеоНа Київщині виявили могильник, куди відомий агрохолдинг закопував рештки птиці

12 років у тюрмі можуть провести власники підприємства, продукція якого є чи не в кожному супермаркеті. Агрохолдинг "Гаврилівські курчата" закопував рештки птиці просто у землю. Цей могильник у селі Гаврилівка на Київщині завдав природі збитків на 200 мільйонів гривень. Двоє власників холдингу та його директор нині затримані.

На Київщині виявили могильник, куди відомий агрохолдинг закопував рештки птиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції