Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд взявся за перегляд справи прикордонника Колмогорова, який розстріляв автомобіль під Маріуполем

Цього місяця відбудеться розгляд справи по суті.

Суд почав підготовку до перегляду справи прикордонника Сергія Колмогорова, який у вересні 2014 року розстріляв автомобіль під Маріуполем, що призвело до смерті жінки.

Про це повідомила його адвокат Оксана Муравська "Українській правді".

Вона розповіла, що відбулося підготовче засідання з перегляду справи. Проте відбулося воно за відсутності потерпілого - чоловіка загиблої Євгена Рижкова. 

"Справа в тому, що потерпілий Рижков перебуває за межами території України… Суд зробив оголошення на сайті судової влади і вважає, що цього достатньо для повідомлення особи, яка перебуває за кордоном", - каже Муравська. 

Стороні захисту невідомо, де наразі перебуває Рижков, проте на засідання ходить мати загиблої та її адвокат. Також на кожне засідання прибуває сам Сергій Колмогоров.

Його захист вважає, що обвинувальний акт не відповідає вимогам кримінально-процесуального кодексу: неконкретизований та сформульований неналежним чином. Тому було заявлено клопотання про повернення акту прокурору, у чому суд відмовив.

Перше засідання по суті справи призначене на 17 липня.

Нагадаємо, три роки тому в Маріуполі Сергій Колмогоров ніс службу на блокпості. Під час патрулювання військові помітили авто, власник якого світлом фар подавав невідомі сигнали, припускають - противнику. Прикордонники отримали наказ авто затримати, однак водій почав тікати, навіть попри попереджувальні постріли в повітря. Унаслідок чого вогонь відкрили по самій машині. Водій під час інциденту вижив, однак його дружина загинула. Вогонь вели майже десяток осіб, але Маріупольський суд засудив лише Колмогорова, на 13 років. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції