Суд з виборів президента пішов на перерву

ВАСУ оголосив перерву до ранку. На перерву судді пішли, ухваливши два рішення за клопотаннями Тимошенко.

У засіданні Вищого адміністративного суду, який розглядає позов Юлії Тимошенко щодо рішення ЦВК про результати виборів президента, оголошено перерву.

Засідання суду поновиться в суботу, 20 лютого, о 9:30. Перед тим, як піти на перерву, судді вже ухвалили два рішення за клопотаннями Тимошенко.

ВАСУ вирішив викликати на вимогу Тимошенко п'ятьох членів Центральної виборчої комісії в якості свідків, але не задовольнив клопотання чинного прем'єра щодо витребування у ЦВК інформації про наявність у Держреєстрі визначених категорій виборців.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 лютого, ВАСУ розпочав розгляд позову Тимошенко щодо скасування результатів виборів, згідно з якими переможцем став лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Виступаючи на судовому засіданні, сама Тимошенко назвала сім технологій фальсифікації нинішніх виборів та висловила упевненість в призначенні третього туру голосування. У той же час, інавгурація Януковича вже призначена на 25 лютого, і її суд відмовився скасовувати.

Команда Тимошенко також просила організувати пряму телетрансляцію судового засідання. Втім, ВАСУ їй в цьому відмовив, вирішивши транслювати в прямому ефірі тільки оголошення судового вироку. Проти трансляції виступали представники Віктора Януковича.

Читайте також:

П'ятьох свідків із ЦВК викликали до суду на вимогу Тимошенко

Тимошенко впевнена в проведенні третього туру

БЮТ готовий оскаржити рішення ВАСУ по виборах у Верховному суді

Тимошенко відмовили у прямій трансляції судового засідання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: