Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заарештував дві земельні ділянки та авто міністра Насалика через борги перед Димінським

Міністр винен бізнесменові мільйони гривень.

Дві земельні ділянки та автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика заарештовані судом за позовом львівського бізнесмена Петра Димінського.

Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Києва, передають Українські Новини.

Димінський через суд домагається стягнення з Насалика заборгованості за договором позики в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних у розмірі 2,7 млн гривень.

На початку жовтня представник львівського бізнесмена подав до Печерського районного суду Києва заяву про забезпечення позову. У ньому він просив заарештувати ділянки Насалика площею 0,12 і 0,037 га у Київській області автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.

3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви. Димінський подав апеляцію на це рішення. Апеляційний суд став на бік бізнесмена і наклав арешт на майно міністра Насалика.

Рішення суду оскарженню не підлягає.

Раніше повідомлялося, що міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик задекларував свої доходи. З опублікованої е-декларації випливає, що готівкою Насалик зберігає 1,4 мільйона гривень, 140 мільйонів євро та 450 тисяч доларів.  При цьому ще 100 тисяч євро, а також 450 тисяч доларів міністр має на банківських рахунках в "Укргазбанку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції