Суд заборонив антинатовські акції

Приморський районний суд Одеси заборонив «антинатовцям» проводити акції протесту проти міжнародних навчань «Сі-Бриз-2007».

Як передає УНІАН, таким чином суд задовольнив позов Одеського міськвиконкому до громадської організації «Єдина вітчизна» та облорганізації КПУ, які раніше оголосили про проведення мітингів та інших акцій протесту проти міжнародних навчань «Сі-Бриз-2007», санкціонованих Верховною радою на території України.

Підставою для прийняття судом цього рішення став той факт, що комуністи і проросійськи настроєні «православні патріоти» повідомили про підготовку мітингу усього за день до його початку, а це суперечить чинному законодавству, зокрема, досі чинній ухвалі Президії Верховної ради СРСР «Про мирні збори громадян».

Крім того, суд визнав правомірною позицію міськради про те, що скупчення людей біля морського порту може паралізувати роботу цього найважливішого об`єкту економіки і перешкодити пересуванню автотранспорту по Приморській магістралі. Суд також заборонив «Єдиній вітчизні» розбивати наметове містечко в Піонерському парку, оскільки він не обладнаний громадськими туалетами.

Суд прийняв до уваги представлений юристами міськради лист, підписаний головою Одеського УСБУ Володимиром Дорошенком, з якого виходить, що акції «антинатовців» можуть спричинити не лише загострення суспільно-політичної обстановки в місті, а й також завдати серйозної шкоди міжнародному іміджу України.

З урахуванням цього на час проведення навчань право на мирні збори обмежене для всіх політичних і громадських організацій міста, а також фізичних осіб.
За словами лідера облорганізації КПУ Євгена Царькова, КПУ має намір оскаржити рішення Приморського райсуду міста.

Як повідомляв УНІАН, 5 липня активісти Одеської облорганізації КПУ розбили 7 наметів на естакаді неподалік морвокзалу й іменують їх містечком «Антинатовського комітету самооборони». Поряд розмістила кілька наметів громадська організація «Єдина вітчизна», підтримувана керівництвом Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату.

Планувалося, що наметове містечко проіснує до 22 липня - завершення навчань «Сі-Бриз-2007».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: