Суд заборонив гей-парад у Харкові через загрозу життю людей

Суд дослухався до аргументів міськради, що проведення на проїзній частині масових акцій може призвести до аварійних ситуацій і навіть до людських жертв.

Харківський окружний адміністративний суд заборонив проведення параду представників сексуальних меншин у Харкові. Таким чином, суд задовольнив позов Харківської міськради.

Зокрема, суд дослухався до аргументів міськради, що проведення на проїзній частині масових акцій може призвести до аварійних ситуацій і навіть до людських жертв. Представники організаторів акції не з'явилися на засідання суду, тому суд відбувся без їх участі.

Обґрунтовуючи свій позов, представник міськради заявив, що при проведенні такого заходу існує реальна загроза порушення громадського порядку, оскільки в Харкові проживають люди з різними поглядами, і можуть виникнути конфлікти.

Також міськрада представила в суд довідку з Державної автомобільної інспекції, відповідно до якої проведення масових заходів від пл. Конституції на Сумській і на пл. Свободи створює перешкоди руху транспорту та пересуванню людей.

"Проведення на проїзній частині акцій за участю великої кількості людей може призвести до створення аварійно небезпечних ситуацій і навіть до людських жертв", - сказано в довідці.

Крім того, проведення параду ускладнило б і без того непросту ситуацію на дорогах у центрі міста, що неминуче призвело б до невдоволення з боку харків'ян, які користуються громадським транспортом, зазначили в прес-службі Харківської міськради.

Суд зазначив, що задоволення позовів про заборону масових заходів здійснюється лише тоді, коли їх проведення може створити реальну небезпеку порушень або злочинів, загрозу населенню або правам і свободам інших людей.

Акція секс-меншин під девізом "Ми - за рівні права всіх українців!" повинна була відбутися на День міста, 23 серпня, з 9.15 до 11.00. Близько 1000 учасників акції збиралися пройти ходою по вул. Сумській від м. Конституції до м. Свободи і в кінцевій точці провести мітинг.

Читайте також:

У Петербурзі затримали геїв з плакатом "Петро І був бісексуалом"

США звинуватили Україну в утисках геїв

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: