Суд заборонив КПУ і "Свободі" йти на Майдан

Окружний адміністративний Суд Києва заборонив КПУ та ВО “Свобода” проведення акцій 7 листопада на Майдані Незалежності та Хрещатику.

Петро Симоненко
УНІАН
Комуністам заборонили йти до пам’ятника Леніну через Хрещатик.
Окружний адміністративний Суд Києва заборонив Комуністичній партії України та Всеукраїнському об’єднанню “Свобода” проведення акцій 7 листопада на Майдані Незалежності та Хрещатику. По це повідомив начальник Головного управління з питань внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації Віктор Гончарук.

Таким чином, за його словами, КПУ має право провести свої заходи з нагоди 90-річчя Жовтневої революції на Арсенальній площі та, при бажанні, спуститися колонами до Європейської площі. Але їм заборонено йти до пам’ятника Леніну через Хрещатик, уточнив В.Гончарук.

Оскільки ВО “Свобода” подавала заявку на проведення своєї акції "Злочини комунізму мають бути засуджені, комуністична ідея - заборонена" тільки на Майдані Незалежності, то тепер, після рішення суду, вони взагалі не можуть 7 листопада проводити ніяких заходів, сказав Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА.

На запитання, чи надійшли до мерії нові заявки на проведення акцій 7 листопада, Гончарук повідомив, що, крім КПУ та ВО “Свобода”, надійшла заявка від Прогресивної соціалістичної партії України про покладання квітів до пам’ятника Леніну. Як заявлено, в цій акції планується участь до 60 осіб.

Після повідомлення про намір КМДА через суд заборонити проведення акцій 7 листопада на Майдані Незалежності та Хрещатику, “Свобода” заявила, що проведе свою акцію за будь-яких умов.

ВідеоАкції на Майдані заборонені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: