Суд вирішив, що мітинги проти Януковича псують імідж України

"Батьківщині" заборонили мітингувати під адміністрацією президента: це "заважатиме діяльності органу державної влади" і "негативно впливатиме на імідж держави".

Окружний адміністративний суд Києва заборонив київській обласній "Батьківщині" проводити будь-які акції під адміністрацією президента Віктора Януковича, бо це "псує імідж держави в очах іноземців".

"Суддя Качур ухвалив унікальне рішення, яке вражає своїм змістом. Нам відмовили у проведенні акції, мотивуючи це тим, цитую "встановлення наметів не тільки створить антисанітарні умови, порушить правила благоустрою і заважатиме діяльності розташованого поруч вищого органу державної влади, а й негативно впливатиме на імідж столиці держави, створюючи при цьому помилкові враження гостей і іноземних делегацій про країну в цілому", - зазначив голова облорганізації партії Костянтин Бондарєв.

З 22 жовтня активісти цього політичного центру збиралися проводити безстрокову акцію протесту з вимогою зняти з місцевих виборів представників псевдо-"Батьківщини", а також звільнити губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка.

Київська обласна "Батьківщина" подала заявку в КМДА ще 18 жовтня, адміністрація, у свою чергу, звернулася до суду.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович шматок за шматком продає Україну Кремлю

У Закарпатті обстріляли будинок депутата "Батьківщини"

Тимошенко заявила про масштабне повстання проти влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: