Суд заборонив продавати Одеський припортовий завод

Окружний адміністративний суд Києва заборонив вживати будь-які заходи щодо приватизації Одеського припортового заводу.

Окружний адміністративний суд Києва призупинив продаж Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область).

Про це повідомила колишній керівник Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко.

"Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив вживати які-небудь заходи щодо приватизації Одеського припортового заводу. Таке рішення суд прийняв як запобіжний захід в справі за її (Валентини Семенюк-Самсоненко) позовом про зупинку приватизації цього підприємства", - повідомляє прес-служба Соціалістичної партії України.

Семенюк-Самсоненко нагадала, що рішення суду, як й укази президента, повинні виконуватися. Як вона зазначає, Одеський припортовий завод – це стратегічне підприємство, яке до того ж займає монопольне становище на ринку, і воно не може бути продане до затвердження нової програми приватизації.

"Сьогодні які-небудь дії Фонду (держмайна) із продажу ОПЗ після рішення суду й виходу указу (президента) будуть абсолютно незаконними", - додала вона.

На її думку, продаж провідного підприємства хімічної промисловості України є злочином проти українського народу.

Нагадаємо, Віктор Ющенко 17 вересня зупинив дію урядового розпорядження про продаж державного пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод".

Ющенко наголосив, що рішення про приватизацію державного пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" – підприємства, що має стратегічне значення, за відсутності державної програми приватизації, не відповідає інтересам національної безпеки.

У відповідь прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що приватизація Одеського припортового відбудеться попри указ Ющенка.

Як відомо, 15 липня Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу державного пакету акцій ОПЗ у розмірі 99,567%. Стартова ціна пакета становить 4 млрд грн. Проведення конкурсу заплановане на 29 вересня.

Одеський припортовий завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Раніше влада вже неодноразово намагалася продати ОПЗ, проте всі спроби були марними і супроводжувалися гучними скандалами.

Читайте також:

Уряд звинуватив Ющенка у злочині

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: