Суд заборонив свободівцям і комуністам ходити з факелами по Донецьку

Свободівцям заборонили смолоскипну ходу в Донецьку приурочену до Дня пам'яті героїв Крут, оскільки в той же день захотіли провести акцію комуністи.

Донецький окружний адмінсуд заборонив міськорганізації ВО "Свобода" смолоскипну ходу в Донецьку, приурочену до Дня пам'яті героїв Крут, оскільки в той день хотіли провести свою ходу комуністи. Їм теж заборонили.

Про це розповів керівник міської організації об'єднання Артур Швецов. Він повідомив, що міська "Свобода" 14 січня подала до Донецької міської ради заявку на проведення ходи.

Однак, 24 січня Донецький обком КПУ подав свою заявку на проведення власної акції в тому ж місці і в той же час, що і свободівці.

За словами Шевцова, комуністи навмисне пішли на цей крок для того, щоб будь-яким способом зірвати смолоскипну ходу націоналістів.

Щоб уникнути громадянського протистояння між "Свободою" та КПУ, Донецький окружний адмінсуд заборонив проведення 29 січня з 16 до 18 годин акцій, як націоналістам, так і комуністам.

Шевцов повідомив, що в п'ятницю представники його політичної сили мали намір подати нову заявку - на інший час і за іншим маршрутом.

Проте, повідомив Швецов, свободівці не були допущені в будівлю Донецької міськради.

Керівник управління зв'язків з громадськістю Донецької міськради Максим Ровінський зазначив, що дійсно на суботу було подано дві заявки на проведення масових заходів.

"Дійсно суд заборонив проведення смолоскипної ходи активістам ВО "Свобода". Є дві причини. Перша - тому що смолоскипна хода сама по собі може бути небезпечною, друга - тому що є аналогічна заявка від комуністів, які також хотіли висловити свою думку з цього приводу", - сказав він.

Ровинський зазначив, що міська влада пропонувала представникам ВО "Свобода" обмежитися тільки мітингом біля пам'ятника Шевченка, але вони відмовилися.

Читайте також:

"Свобода": бандерівська армія перейде Дніпро і викине "синьожопу банду"

Тягнибок: влада працює в стилі чекістських репресій 30-х років

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: