Суд заборонив акцію "захисників від бандерівської погані" у Києві

Суд заборонив акцію "захисників від бандерівської погані" у Києві

Ілюстрація

Конфедерація праці України планувала провести ходу "Захистимо місто-герой від бандерівської погані" від Бессарабської площі по вулиці Хрещатик до Європейської площі.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення акції Конфедерації праці України "Захистимо місто-герой від бандерівської погані" у п'ятницю, у день 69 річниці створення Української повстанської армії (УПА).

Про це повідомив заступник голови міськадміністрації Олександр Пузанов. Відповідне рішення суд прийняв 13 жовтня.

Пузанов підкреслив, що за іншими заявниками щодо проведення акцій і заходів з нагоди 69 річниці створення УПА звернень до суду не було, Київміськадміністрація вийшла з ними на компромісні рішення.

13 жовтня Київміськадміністрація попросила суд заборонити зазначену акцію, оскільки Конфедерація праці відмовилася від проведення свого ходу по тротуарі Хрещатика замість проїжджої частини

7 партій і організацій подали заявки в міськадміністрацію на проведення акцій у Києві 14 жовтня.

Найчисленнішу акцію збирається провести партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - марш слави УПА (кількість учасників - 20 тис.).

Конфедерація праці України планувала провести ходу від Бессарабської площі по вулиці Хрещатик до Європейської площі за участю 1,5 тис. осіб.

Читайте також:

69-та річниця створення УПА: тисячі людей вийдуть на марші слави

Близько 500 львівських свободівців вирушає до Києва

"Свобода" вимагає святкувати створення УПА всією країною

Повʼязані теми:

Наступна публікація