Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будь-які білборди та відеороліки, що містять безпідставну критику на адресу прем'єра, опинилися поза законом.

Печерський районний суд Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в ухвалі суду, який задовольнив позов ВО "Батьківщина" до громадянина Петра Підлубного. "Заборонити Підлубному та іншим будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі Інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко", - вирішив суд.

Зокрема, заборонено розміщувати рекламні ролики, "що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу, та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті".

Ухвалу винесено за позовом "Батьківщини", яка у вересні 2009 року звернулася суду з позовом про визнання незаконними та протиправними дій Підлубного "щодо замовлення, виготовлення та розміщення недобросовісної реклами".

"Підставою стало замовлення та виготовлення відеоролика, що, на думку позивача, містить недостовірну інформацію щодо прем’єра Юлії Тимошенко", - сказано у документі.

У своїй заяві позивач поставив питання про заборону будь-яким фізичним і юридичним особам розміщувати та використовувати будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко.

"Обґрунтування такої заяви зводиться до того, що реклама носить антисоціальний характер, дискредитує Тимошенко в очах суспільства та може призвести до підсилення соціальної напруги та інших негативних явищ", - сказано в документі.

Нагадаємо, нещодавно у низці українських регіонів з'явилися рекламні оголошення з пародією на слоган "Вона працює". Зокрема, у Львові на вулицях було вивішено рекламні папірці з написами "Вона працює, Україна –голодує", "Вона працює – Євро 2012 – гальмує", "Вона працює, народ – бідує".

У Харкові було вивішено білборди з написом "Вони - кака, вона - цяця", а на одеській трасі неподалік від Києва - антирекламу Тимошенко з написами "Вона працює - Кремлю звітує" і "Вона працює - армія голодує".

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

НУ-НС просить прокуратуру перевірити фінансування реклами Тимошенко

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Залиште свій коментар

Вибір редакції