Суд заборонив зустрічати Мєдвєдєва в Києві акціями протесту

Київський окружний адміністративний суд вирішив, що акції протесу під час візиту Мєдвєдєва загрожують національним інтересам.

15 травня Київський окружний адміністративний суд заборонив опозиції проведення акцій протесту 17 травня під час візиту президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Про це повідомили в прес-службі ВО "Свобода".

Як наголошується в повідомленні, 15 травня Окружний адміністративний суд м. Києва за позовом Київської міської держадміністрації заборонив Київській міській організації ВО "Свобода" та КМО партії "За Україну" проведення масових заходів у Києві 17 травня 2010 року у центральній частині Києва, зокрема, на вул. Банковій, Хрещатику, Майдані Незалежності, Арсенальній площі та Контрактовій площі.

Суд мотивував своє рішення так: "з метою уникнення будь-яких сутичок між представниками різних політичних поглядів, враховуючи попередній досвід забезпечення охорони громадського порядку під час подібних акцій, а також конфліктів з нарядами міліції, що можуть призвести до різкого загострення ситуації та масового безладу... на час запланованого офіційного візиту в Україну президента Російської федерації Мєдвєдєва 17-18 травня". Суд також послався на Закон "Про основи національної безпеки України", зокрема на пункт "своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізації реальних та потенційних загроз національним інтересам".

"Свобода" вважає рішення суду необґрунтованим та оскаржуватиме його в Апеляційному суді.

Нагадаємо, 17 травня 2010 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" спільно з іншими національно-патріотичними організаціями планувало проведення акції протесту перед Адміністрацією президента проти зрадницької антиукраїнської політики режиму Януковича. Зокрема, протест планувався з метою недопущення підписання у рамках візиту президента РФ Мєдвєдєва нових зрадницьких угод, що обмежують державну незалежність, територіальну цілісність України та завдають значної шкоди економічній безпеці держави.

"Рішення суду є ще одним кроком режиму Януковича до повної заборони проведення в Україні будь-яких мітингів та мирних зібрань. Систематичне попрання конституційних прав та свобод громадян стало на ряду з українофобією офіційною політикою окупаційної адміністрації", – зазначив заступник голови Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко, коментуючи рішення суду.

Читайте також:

Дивіться ексклюзивне інтерв'ю Дмитра Мєдвєдєва в ТСН

У Кремлі розкрили таємниці візиту Мєдвєдєва

Опозиція погрожує Мєдвєдєву значними акціями протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: