Суд задовольнив позов радикалів з С14 проти Громадського, яке назвало їх "неонацистами"

Дата публікації
Перегляди
2990
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд задовольнив позов радикалів з С14 проти Громадського, яке назвало їх "неонацистами"

Фото: УНІАН

Телеканал буде оскаржувати це рішення.

Господарський суд Києва задовольнив позов ультраправої організації С14 проти Громадського телебачення, яке в одній із своїх публікацій назвало організацію "неонацистською".

Про це повідомляє Громадське.

Суддя Юлія Картавцева у своєму рішенні зазначила, що ця публікація шкодить репутації С14 і зобов'язала Громадське спростувати інформацію, оприлюднивши рішення суду. Також з телеканалу мають стягнути 3,5 тис грн судового збору на користь С14.

Адвокатка Громадського Оксана Чайковська сказала, що оскаржить це рішення. За її словами, "рішення є помилковим і незаконним, воно запроваджує кричущу тенденцію, яка пригнічує свободу слова".

Громадське заявляє, що не допустило жодних порушень, характеризуючи організацію "неонацистською".

"Про громадську організацію С14 так вже згадувалося не лише у статтях таких поважних видань як Reuters, The Washington Post, але і державними органами — наприклад, парламентом Великої Британії. Відповідну оцінку дають експерти, що вивчають праворадикальні рухи", – йдеться у повідомленні.

С14 відмовилася коментувати рішення суду, але адвокат організації Віктор Мороз раніше заявляв, що "вони є націоналістичною групою, але в жодному разі не є неонацистською".

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що Служба безпеки України співпрацює з радикалами з організації С14. За його словами, поліцейські фіксували автомобілі співробітників СБУ, які доставляли "наочну агітацію для цих "протестувальників-патріотів".

Хто такі радикали С14

Хто такі радикали С14

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2990
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація