Перейти до змісту
Суд залишив без розгляду позов братів Кличків проти каналу "1+1"

Суд залишив без розгляду позов братів Кличків проти каналу "1+1"

Телеканал "1+1" задоволений рішенням суду та ще раз наголошує, що у своїй редакційній політиці журналісти керуються фактами, і на неї не впливають ані менеджмент, ані власники. Ми і надалі продовжимо викривати кримінальні справи в столиці, і будь-які спроби обмовити канал не зупинять ведення журналістських розслідувань.

Вчора, 3 жовтня, Подільський районний суд міста Києва задовольнив клопотання ТОВ "Студія 1+1" та залишив без розгляду цивільний позов Володимира та Віталія Кличків проти каналу "1+1".  

Нагадаємо, наприкінці червня у програмі ТСН на "1+1" вийшов сюжет про можливе незаконне привласнення громадської будівлі у центрі столиці – біля готелю 11 mirrors, який належить брату Віталія Кличка – Володимиру.

Після цього Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження через спробу службової особи КМДА за попередньою змовою з народним депутатом України та службовими особами приватного сектору господарювання вчинити дії, спрямовані на заволодіння майном територіальної громади міста Києва.

Мера Києва запросили на допит, але тоді він не з’явився і заявив, що буде судитись із телеканалом "1+1" за честь і гідність. Пізніше журналіст ТСН Сергій Гальченко закликав міського голову Києва Віталія Кличка пройти поліграф у справі про можливе незаконне привласнення громадської будівлі.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин