Суд залишив Луценка під вартою, перед цим він назвав прокурорів дятлами

За словами судді Сергія Вовка, не виявлено обставин, за якими можна змінити запобіжний захід, тому клопотання відхилено, і Луценко залишається під вартою.

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про звільнення його з-під арешту та застосування до нього запобіжного заходу, не пов'язаного з позбавленням волі.

Таке рішення суд оголосив на засіданні.

За словами судді Сергія Вовка, не виявлено обставин, за якими можна змінити запобіжний захід, тому клопотання відхилено, і Луценко залишається під вартою. Наразі засідання суду в справі Луценка триває.

Раніше Луценко подав клопотання про зміну йому запобіжного заходу.

"З одного боку, я вважаю за необхідне, аби потерпілі перед судом показали, що дії, які я робив, у жодному разі не погіршили їхнього життя, з іншого боку - я не хочу чекати в СIЗО, доки вони з'являться. Рішення просте - змінити запобіжний захід для Луценка й чекати на них. Я не готовий сидіти для того, щоб просто сидіти", - сказав Луценко.

Серед підстав для його звільнення Луценко також назвав заяви 65 депутатів про готовність взяти його на поруки, готовність двох депутатів надати заставу в розмірі, який вкаже суд. Ще однією підставою для зміни запобіжного заходу Луценко вважає підписи мільйону громадян взяти його на поруки.

Коли Луценко подавав клопотання, він назвав прокурорів "дятлами Пшонки". Прокурори не підтримали його клопотання.

Читайте також:

Потерпілий у справі Луценка заявив, що заяву писав не сам

Луценко вважає, що потерпілих в його справі призначила прокуратура

У Луценка гепатит не виявлено, але є загострення панкреатиту

Луценко прописався у водія, щоб уникнути процесу в Печерському суді

ВідеоСуд залишив Луценка під вартою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: