Суд заборонив голосувати вдома без медичної довідки

Апеляційний суд прийняв остаточне рішення, яким голосування на президентських виборах вдома дозволяється лише за наявності відповідної медичної довідки.

Київський апеляційний адміністративний дозволив голосувати вдома на президентских виборах лише за наявності медичної довідки, що підтверджує таку необхідність.

Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

Зі слів депутата Верховної Ради від БЮТ Валерія Писаренка, таке рішення суду остаточне і не підлягає оскарженню, і таким чином, будь-які спроби проголосувати за межами виборчих дільниць без підтверджувальних документів будуть кваліфікуватися згідно з Карним кодексом.

Нагадаємо, 11 січня кандидат у президенти, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася у Вищий адмінсуд із проханням скасувати рішення Київського апеляційного адміністративного суду.

Ним було підтверджено законність рішення ЦВК, що для голосування за межами виборчої дільниці не потрібно подавати дільничній виборчої комісії документ, що підтверджує тимчасову втрату здатності пересуватися, а досить лише відповідної заяви.

Раніше голоса МВС Юрій Луценко повідомив, що за результатами перевірок відомтсва було виявлено, що 6400 заяв виборців, які висловили бажання голосувати на дому, сфальсифіковані.

За його словами, у тому числі окремі з цих сфальсифікованих заяв були написані від імені померлих людей.

Читайте також:

МВС: більше 6 тисяч заяв про голосування на дому фальшиві

У Запоріжжі пограбували окружну виборчу комісію

Генпрокуратура винесла людям Луценка протест за перевірки

"День тиші" в Україні: виборчу кампанію завершено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: