Суд визнав, що Медведчук не готував державного перевороту

Київський суд змусив СБУ вибачитися перед Віктором Медведчуком за недостовірну інформацію про його "антидержавницьку діяльність".

В.о. голови СБУ Валентин Наливайченко має спростувати свою заяву про причетність Віктор Медведчука до "антидержавної діяльності".

Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва 27 січня 2009 року, повідомив у понеділок центр “Правова держава”, головою ради якого є Медведчук.

Згідно з рішенням суду, "СБУ зобов’язане протягом одного місяця з моменту набуття проголошеним рішенням суду законної сили зібрати брифінг і спростувати цю недостовірну інформацію щодо Медведчука".

Як відомо, 11 вересня 2008 року Валентином Наливайченком було поширено інформацію про виклик на допит Віктора Медведчука "у зв’язку з його антидержавною діяльністю".

У своєму позові Медведчук вимагав визнати недостовірною інформацію щодо його причетності до антидержавної діяльності, посягання на конституційний лад України та здирництва на так званий проект "Вибори-2010".

За словами Наливайченка, СБУ проводить стосовно Медведчука низку процесуальних дій з метою недопущення зазіхання на конституційний лад держави, а також перевіряє заяви українських бізнесменів щодо вимагання від імені Медведчука на так званий проект "Вибори-2010".

До речі, 4 грудня 2008 року суд вже ухвалив рішення, яким зобов’язував СБУ спростувати недостовірну інформацію щодо участі Медведчука у замовленні так званої технології "Вавілон" на виборах мера Києва.

Читайте також:

Медведчук подав в суд на регіоналів
Бойко: Тимошенко захищає інтереси Медведчука
ЗМІ: "Регіони" хочуть вигнати "газових бариг" Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: