Суд не задовольнив клопотання Луценка про відвід судді

Захист Луценка мотивував клопотання про відвід Сергія Вовка тим, що проти судді порушено кримінальну справу.

Захист екс-глави МВС Юрія Луценка у Печерському суді подав клопотання про відвід головуючого судді Сергія Вовка та розгляд справи судом присяжних. Суд не задовольнив клопотання. Про таке своє рішення оголосив суддя Вовк після повернення з дорадчої кімнати.

Перед цим в судовому засіданні у справі Луценка було оголошено перерву. Суд пішов в дорадчу кімнату вирішувати клопотання сторони захисту.

Раніше захист Луценка мотивував клопотання про відвід Вовка тим, що проти судді порушено кримінальну справу. Адвокат Луценка Олексій Баганець навів рішення судді Вовка, якими, за словами адвоката, той порушив закон.

"Суддя умисно порушуючи закон, змінив цільове призначення землі", - сказав він, згадавши про дві справи, в який Вовк ухвалював рішення у 2007 році.

За його словами, "судді Вовку сьогодні цю справу (Луценка) розглядати не можна". "Бо будь-яке Ваше рішення за Луценка чи проти… будуть підстави, щоб ставити його під сумнів", - зазначив Баганець. Водночас він підкреслив, що з повагою ставиться до суду і не має на меті образити суддю.

Після його виступу слово дали Луценку, який заявив, що Вовк сам перебуває під кримінальною відповідальністю. "Ви мусите сьогодні посадити Луценка, інакше сядете ви", - звернувся він до судді.

Екс-міністр також додав, що "справи, порушені проти судді Вовка міліцією, яку очолював Луценко, є підставою ненавидіти Луценка".

Також Луценко знову наголосив на своїй вимозі, щоб його судив суд присяжних.

"Тому я звертаюсь з клопотанням після відводу головуючого як людини, яка є залежною, упередженою. необ'єктивною, через те, що проти нього порушена кримінальна справа… я наполягаю на тому, щоб мене судив суд присяжних", - сказав він.

Водночас, представники прокуратури вважають, що порушення кримінальної справи щодо судді Сергія Вовка не заважає розгляду справи Луценко.

Нагадаємо, раніше у четвер, 30 червня суд відмовився відкласти розгляд справи Луценка до отримання з прокуратури матеріалів щодо факту порушень справи проти судді Вовка.

Раніше Луценку вже відмовляли у відводі судді Вовка.

Читайте також:

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

Суд відмовився відкласти розгляд справи Луценка

Колесніков порадив Луценку змусити працювати своїх адвокатів

Луценко заявив, що його посадять до листопада

ВідеоСуд не задовольнив клопотання Луценка про відвід судді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: