Суд знову заблокував вибори до Тернопільської облради

Впевненість деяких політичних сил у тому, що вибори у Тернополі таки відбудуться, прожила лише один день.

Окружний адміністративний суд Києва за позовом депутата Тернопільської облради Анатолія Матковського заборонив Тернопільській обласній ТВК, дільничним виборчим комісіям та Держказначейству вчиняти будь-які дії, спрямовані на організацію, підготовку та проведення позачергових виборів до Тернопільської обласної ради.

Також цією постановою заборонено використовувати кошти з рахунків Держказначейства на проведення цих виборів.

Матковський вважає, що вибори до Тернопільської облради проводити несвоєчасно.

"Це ще більше поглибить політичну, економічну кризу в регіоні", - заявив він.

Крім того, він повідомив, що рішення Окружного адміністративного суду Тернопільської області від 11 березня про поновлення виборчого процесу з виборів депутатів Тернопільської облради не набуло чинності.

"У зв'язку з цим виборчу кампанію у Тернопільській області з сьогоднішнього дня можна вважати закінченою", - наголосив він.

Нагадаємо, вчора, 11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області задовольнив позов ВО "Свобода" про визнання протиправним і скасування рішення Тернопільського обласного тервиборчкому про припинення виборчого процесу і зобов'язав ТВК провести вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.

Самі вибори були скасовані Верховною радою 3 березня. За відповідне рішення проголосували 292 депутати, в основному БЮТ та ПР.

Секретаріат президента назвав це рішення неправомірним. На думку чиновників СП, такі дії ведуть до згортання демократії і нагадав, що схожим чином до влади приходили фашистські диктатори.

Читайте також:

БЮТ знайшов нові способи скасувати вибори на Тернопільщині

ВО "Свобода" добилася проведення дострокових виборів у Тернополі

Турчинов пропонує замість Тернопільської облради переобрати Ющенка

У Ющенка порівняли дії БЮТ та ПР з диктатурою та фашизмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: