Суд зняв з Єханурова звинувачення у корупції

Екс-міністр оборони довів, що був звільнений з посади незаконно і тепер вимагає від Тимошенко публічних вибачень.

Екс-міністр оборони Юрій Єхануров довів у судовому порядку безпідставність звинувачень у корупції на свою адресу з боку Головного контрольно-ревізійного управління, а також особисто прем’єра Юлії Тимошенко. Про це він заявив сьогодні, 16 липня.

Єхануров повідомив, що 15 липня він отримав резолятивну частину постанови Окружного адміністративного суду Києва від 9 липня. Суд розглядав позов, яким оскаржувалися дії Верховної ради щодо звільнення Єханурова з посади міністра оборони.

Як наголосив Єхануров, у постанові суду, зокрема, визначено, що “суд не погоджується з позицією представника Верховної ради України, що позивача звільнено за зловживання, які зазначені в акті ГоловКРУ”.

За словами Єханурова, “аргументуючи свою позицію, суд зазначив: ці відомості станом на день прийняття оскаржуваної постанови не знайшли свого підтвердження під час перевірки Генеральної прокуратури України”.

До того ж, як ідеться у документі, “відсутність у постанові конкретних мотивів звільнення вказує на те, що питання звільнення міністра оборони України носить виключно політичний характер і з виконанням позивачем своїх обов’язків на посаді міністра оборони України не пов’язане”.

Єхануров окремо звернув увагу на те, що такий висновок суду ґрунтується на листі Генпрокуратури від 7 липня, який було спрямовано до Окружного адміністративного суду м. Києва. У цьому документі, зокрема, зазначається, що Генеральна прокуратура погоджується з позицією Держкомзему України щодо наявності "у землекористувачів, які входять до сфери управління Міноборони та Збройних сил, повноважень надавати згоду на вилучення земельних ділянок, припинення права користування ними та зміну цільового призначення".

Таким чином, Генпрокуратура, на думку Єханурова, фактично визнала, що у питаннях зміни цільового призначення земель Міністерство оборони жодним чином не порушувало норм чинного українського законодавства.

Єхануров також звернув увагу на те, що у листі Генпрокуратури до суду наголошується, що посадовими особами ГоловКРУ під час перевірки Міністерства оборони була допущена низка порушень.

Узагальнюючи дані перевірки Генпрокуратури та рішення суду, Єхануров зробив висновок, що вони повністю та незаперечно доводять безпідставність звинувачень ГоловКРУ на адресу керівництва Міністерства оборони.

У зв'язку з цим Єхануров заявив, що вимагатиме публічних вибачень особисто від Юлії Тимошенко.

Як зазначив екс-міністр, за період конфлікту навколо його звільнення з посади “Тимошенко збрехала тричі”. За його словами, йдеться про публічні висловлювання та коментарі прем’єр-міністра з приводу нібито спроби отруєння військовослужбовців у Харківській області, надмірної вартості ковбаси для Міноборони, а також зловживання військового відомства у земельних питаннях.

Читайте також:

Єхануров представив нового головного охоронця Ющенка

Ющенко ввів Єханурова до складу Секретаріату

Єхануров програв суд за крісло міністра оборони

Юрію Єханурову зробили косметологічну операцію

ВідеоСуд зняв з Єханурова звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: