Суд зобов’язав Симоненка з трибуни ВР вибачитися за наклеп на Шухевича

Головний комуніст з трибуни парламенту повинен вибачитися за те, що звинуватив Шухевича в отриманні німецьких нагород з рук Гітлера.

Суд задовольнив позов дітей Головного командира УПА Романа Шухевича до першого секретаря ЦК КПУ Петра Симоненко.

Про це повідомляє у своєму блозі Мойсей Фішбейн - визначний український поет і перекладач.

Фішбейн повідомляє, що 14 січня цього року Печерський районний суд Києва задовольнив позов дітей Шухевича до очільника КПУ щодо поширеної ним у 2007 році неправдивої інформації про те, нібито Адольф Гітлер вручив Роману Шухевичу дві німецькі нагороди – "Залізні хрести". Таку заяву Симоненко зробив з трибуни парламенту.

Однак під час судового розгляду ні він, ні його представники не змогли навести ніяких доказів того, що така подія справді була.

Відтак суд вирішив: "Зобов’язати Симоненка Петра Миколайовича на найближчому з моменту набрання законної сили рішення суду пленарному засіданні Верховної ради України спростувати поширену ним недостовірну інформацію про Романа Шухевича".

У повідомленні Фішбейна вказано, що відповідач не оскаржив рішення суду, відтак воно набуло законної сили і на найближчому пленарному засіданні Симоненко мав би спростувати свій виступ майже трирічної давнини.

Нагадаємо, у вересні минулого року прокуратура міста Черкаси намагалася порушити справу проти членів КПУ, які проводили серед школярів показ "правдивих", на думку комуністів, фільмів про головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Читайте також:

Проти комуністів порушать справу за безкоштовні подарунки школярам

У Запоріжжі провели мітинг пам'яті Шухевича

У Києві вшанували пам'ять командира УПА Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: