Суд зобов'язав українську корпорацію виплатити жінці 200 млн. за збиту насмерть онучку

Суд зобов'язав українську корпорацію виплатити жінці 200 млн. за збиту насмерть онучку

Мешканка Донецька відсудила в ІСД 200 млн грн. / Фото: tyreplus.ru

Людмила Микитіна виграла справу проти "Індустріального союзу Донбасу" ще у грудні минулого року, але сумнівається, що корпорація виплатить гроші.

Суд Донецьку зобов'язав велику металургійну корпорацію "Індустріальний Союз Донбасу" виплатити 200 мільйонів гривень морального збитку мешканці Донецька Людмилі Микитиній, внучка якої в 2000 році загинула під колесами автомобіля, що належав корпорації.

Текст рішення суду опублікований на сайті єдиного реєстру судових рішень.

Цей вердикт Ворошиловський районний суд Донецька ухвалив 25 грудня 2012 року, проте відомо про це стало тільки зараз.

Так, навесні 2000 року Lexus 470, що належав ІСД, збив насмерть п'ятирічну Машу - онуку Микитиної, також серйозно постраждала її дочка. Микитіна зазначила, що аварія сталася біля будинку, в якому жив у той час співвласник ІСД Віталій Гайдук. Винуватцем аварії був визнаний водій, якого суд 13 вересня 2000 року від покарання звільнив по амністії.

У своєму позові Микитіна оцінила моральний збиток, який полягав у "душевних стражданнях, порушеннях звичного способу життя, викликаного смертю онуки, хворобою дочки, втрати можливості спілкуватися з друзями та знайомими, жити повноцінним життям" в 200 мільйонів гривень. Суд ухвалив рішення задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Сама Микитіна вважає, що судове рішення було прийнято з порушеннями і впевнена, що грошей від ІСД не отримає.

"Я про нього (про рішення) не знаю. Мене не допустили, не було жодного судового засідання. Рішення незаконне, оскільки порушений процес", - сказала Микитіна, висловивши впевненість, що з цієї причини Апеляційний суд дане рішення повністю скасує.

В ІСД відмовилися коментувати інформацію.

Зазначимо, що корпорація "Індустріальний союз Донбасу" володіє або управляє контрольними пакетами акцій АМК, Алчевського коксохімзаводу, Дніпровського меткомбінату імені Дзержинського, а також комбінату Dunaferr в Угорщині і Huta Stali Czestochowa в Польщі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація