Суд зобов’язав Ющенка вибачитися перед Ляшком

Ляшко захистив свої честь, гідність та ділову репутацію у суді. І тепер Ющенко зобов'язаний особисто вибачитись за наклеп.

Печерський районний суд Києва задовольнив позовну заяву народного депутата Олега Ляшка до екс-президента України Віктора Ющенка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це повідомили в прес-службі парламентаря.

За словами Ляшка, позовну заяву було подано у зв'язку з заявами екс-глави держави про те що нардеп був недодноразово засуджений.

"Під час останньої президентської виборчої кампанії тодішній президент Віктор Ющенко неодноразово заявляв, що я, народний депутат України Олег Ляшко, у минулому був тричі судимий", - зазначив парламентар.

"Оскільки слова тодішнього президента про мої судимості не відповідали дійсності, я запропонував Ющенку довести правдивість своїх заяв у суді і звернувся з позовом до нього в Печерський районний суд Києва. Як і слід було очікувати, 19 серпня 2010 року Печерський районний суд Києва задовольнив мою позовну заяву до президента України Ющенка Віктора Андрійовича про захист честі, гідності та ділової репутації", - повідомив Ляшко.

Зокрема, в рішенні суду йдеться: "Визнати недостовірною поширену президентом України Ющенком інформації про наявність у Олега Ляшка трьох судимостей недостовірною. Рішенням суду Ющенко зобов'язаний особисто спростувати озвучену ним інформацію".

Нагадаємо, 12 січня минулого рокупід час прес-конференції президент Віктор Ющенко заявив, що депутат у минулому був тричі судимим і це є прикладом того, як "криміналізується українська влада, хто за цими людьми стоїть, яка політична сила, хто її провідник".

Ляшко натомість повідомив, що дійсно піддавався кримінальним переслідуванням за критику влади, коли працював у журналістиці.

Читайте також:

Депутат Ляшко зізнався, що проти нього порушували кримінальні справи

Бютівець Ляшко викликав Ющенка на дуель

Депутат Ляшко мацав за сідниці Тоні Брекстон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: