Суд зробив перерву в справі Тимошенко під тиском Заходу - Турчинов

"Влада взяла паузу, щоб зрозуміти, як виходити на виконання замовлення, поставленого перед цим судом", - сказав перший заступник голови партії "Батьківщина".

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов вважає, що однією з причин паузи, яку взяв суд при розгляді справи стосовнор екс-прем'єра Юлії Тимошенко, став тиск на владу з боку Заходу.

Про це О.Турчинов повідомив в ефірі ТВі.

За його словами, Президент України Віктор Янукович має провести кілька міжнародних зустрічей, зокрема, взяти участь в Ялтинській конференції наприкінці цього тижня, здійснити візит до США в 20-х числах вересня для роботи на засіданні ООН і відправитися на саміт "Східне партнерство" до Польщі.

"Йому сказали, що якщо буде ухвалено незаконний вирок Тимошенко, ці зустрічі не відбудуться", - сказав він.

"Всі вважають цю справу політичною, замовленою і вимагають звільнити Юлію Володимирівну Тимошенко та інших політичних в'язнів", - наголосив О.Турчинов.

Він також вважає, що влада в судовому процесі проти Ю.Тимошенко взяла паузу для роздуму для того, щоб виробити подальший план дій.

"Процес повністю провалився. Всі сфальсифіковані звинувачення були розбиті й захистом, і навіть свідками самого звинувачення. І владі, яка замовила цей процес, потрібно думати, як вийти з цієї ситуації – або сфальсифікувати щось нове, або вони будуть вимушені закрити цей процес. Влада взяла паузу, щоб зрозуміти, як виходити на виконання замовлення, поставленого перед цим судом", - сказав перший заступник голови партії.

О.Турчинов також заявив, що у разі ухвалення рішення, яке не допустить Ю.Тимошенко до парламентських виборів, такі вибори будуть визнані недійсними на Заході.

Читайте також:

Кваснєвський: Янукович усвідомив складність ситуації з Тимошенко

Влада амністує Тимошенко, щоб убезпечити себе

Яценюк знайшов спосіб потрапити до Тимошенко у СІЗО

Закон про амністію Тимошенко "зарубили" на початковому етапі

Клінтон вирішила заступитися за Тимошенко перед Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: