Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Судді Конституційного суду розглянуть питання про звільнення очільника Шевчука

Відповідна комісія знайшла у його діяльності системні порушення.

Очільник Конституційного суду Станіслав Шевчук може втратити посаду не лише очільника, але й судді КСУ.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Сьогодні його колеги мають розглянути відповідний висновок постійної комісії з питань регламенту та етики. Журналістам програми "Наші гроші" стало відомо, що в ньому йдеться про те, що Шевчук видавав незаконні розпорядження, політизував діяльність Конституційного суду України, ігнорував права суддів і порушував конституційні гарантії.

Станіслав Шевчук на посаді уже 5 років. Йому закидають відповідальність за скасування статті про незаконне збагачення.

Нагадаємо, 15 березня стало відомо, що троє суддів Конституційного суду написали листа до всіх своїх колег у КСУ, у якому писали про те, що подальше головування Шевчука призведе до повного руйнування конституційного правосуддя. Нібито очільник суду використовує можливості високої державної посади для досягнення особистих цілей і задоволення власних амбіцій.

ВідеоГолова Конституційного суду може втратити посаду через системні порушення

Станіслав Шевчук може втратити посаду не лише очільника, але й судді конституційного суду. Сьогодні його колеги мають розглянути відповідний висновок постійної комісії з питань регламенту та етики. Шевчук видавав незаконні розпорядження, політизував діяльність Конституційного суду України, ігнорував права суддів і порушував конституційні гарантії.  

Голова Конституційного суду може втратити посаду через системні порушення

Залиште свій коментар

Вибір редакції