Суддя Баришівського суду, яка позбавила ліцензії SkyUp, подала у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її заяву планують розглядати у Вищій раді правосуддя.

Суддя Баришівського районного суду Олена Литвиненко написала заяву про відставку. Її розгляд призначено на 18 липня, повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя.

В розділі "Проекти порядку денного засідань ВРП" на відповідну дату другим пунктом значиться розгляд матеріалів щодо звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку судді Баришівського районного суду Київської області Олени Леонідівни Литвиненко. Доповідачем зазначений член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.

Нагадаємо, що 12 червня стало відомо про схвалене Баришівським районним судом Київської області рішення про призупинення ліцензії української лоукост-авіакомпанії SkyUp. Як з’ясувалося, 25 травня суд частково задовольнив позов від пасажирки, яка поскаржилась на неякісні літаки. 21 червня стало відомо, що мешканка міста Баришівка Оксана Пасенко, яка вказана як позивачка у справі, не зверталася до суду. Ще через кілька днів адвокат "позивачки" у справі про призупинення ліцензії на здійснення авіаперевезень компанією SkyUp заявив про відвід судді.

ВідеоУ компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Залиште свій коментар

Вибір редакції