Суддя Буран влаштував скандал, дізнавшись про збереження запобіжного заходу

Одеського суддю утримують під цілодобовим домашнім арештом.

Нервовий зрив через ув'язнення вдома. Так сприйняв подовження цілодобового домашнього арешту підозрюваний у хабарництві скандальний одеський суддя Олексій Буран, йдеться у ТСН.16:45.

Просто на засіданні він зірвався у крик і почав тицяти у руку ручкою. У лютому цього року Бурана відпустили під цілодобовий домашній арешт. Підозрюваний суддя наполягає, що ні в чому не винен. І сьогодні в суді Миколаєва намагався домогтись пом'якшення запобіжного заходу - на арешт лише вночі. Бо, мовляв, треба заробляти гроші і доглядати за батьками. Але суд на це не пристав.

"Тоді змініть мені запобіжний захід - везіть мене до в'язниці. Якщо є обставини - за батьками не можна дивитися, поїхати можна. Ви суд чи хто?" – кричав підозрюваний на засіданні.

Нагадаємо, два роки тому оперативники упіймали суддю Олексія Бурана на хабарі у півмільйона гривень. Коли прийшли до нього із обшуком - він відкрив вогонь по детективах НАБУ. Півтора року він провів у СІЗО, після чого йому пом'якшили запобіжний захід. 

ВідеоСкандальний суддя порізав собі руку ручкою, дізнавшись про цілодобовий домашній арешт

Нервовий зрив – так сприйняв подовження домашнього арешту скандальний одеський суддя Олексій Буран, якого підозрюють у хабарництві. Просто на засіданні він зірвався на крик і почав тицяти у руку ручкою. Два роки тому оперативники упіймали Бурана на хабарі у півмільйона гривень.

Скандальний суддя порізав собі руку ручкою, дізнавшись про цілодобовий домашній арешт

 

Залиште свій коментар