Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя Буран влаштував скандал, дізнавшись про збереження запобіжного заходу

Одеського суддю утримують під цілодобовим домашнім арештом.

Нервовий зрив через ув'язнення вдома. Так сприйняв подовження цілодобового домашнього арешту підозрюваний у хабарництві скандальний одеський суддя Олексій Буран, йдеться у ТСН.16:45.

Просто на засіданні він зірвався у крик і почав тицяти у руку ручкою. У лютому цього року Бурана відпустили під цілодобовий домашній арешт. Підозрюваний суддя наполягає, що ні в чому не винен. І сьогодні в суді Миколаєва намагався домогтись пом'якшення запобіжного заходу - на арешт лише вночі. Бо, мовляв, треба заробляти гроші і доглядати за батьками. Але суд на це не пристав.

"Тоді змініть мені запобіжний захід - везіть мене до в'язниці. Якщо є обставини - за батьками не можна дивитися, поїхати можна. Ви суд чи хто?" – кричав підозрюваний на засіданні.

Нагадаємо, два роки тому оперативники упіймали суддю Олексія Бурана на хабарі у півмільйона гривень. Коли прийшли до нього із обшуком - він відкрив вогонь по детективах НАБУ. Півтора року він провів у СІЗО, після чого йому пом'якшили запобіжний захід. 

ВідеоСкандальний суддя порізав собі руку ручкою, дізнавшись про цілодобовий домашній арешт

Нервовий зрив – так сприйняв подовження домашнього арешту скандальний одеський суддя Олексій Буран, якого підозрюють у хабарництві. Просто на засіданні він зірвався на крик і почав тицяти у руку ручкою. Два роки тому оперативники упіймали Бурана на хабарі у півмільйона гривень.

Скандальний суддя порізав собі руку ручкою, дізнавшись про цілодобовий домашній арешт

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції