Суддя Царевич перед звільненням позичила у "безсрібника" 400 тисяч гривень – адвокат

Звільнена президентом суддя придбала машину.

Екс-суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич перед звільненням встигла заповнити декларацію за 2016 рік, де вказала, що придбала авто КІА RIO 2016 року випуску вартістю 432 тис. грн.

Декларацію Царевич вивчив адвокат активістів Автомайдану Роман Маселко. Згідно документу, доходи Царевич у 2016 році склали 141 тис. 338 грн – все це зарплата судді, а за 2015 рік, Царевич заробила 176 тис. 989 гривень. Гроші ж на машину суддя отримала у якості позики - громадянин України Радомир Король позичив Царевич 400 тис. грн.

Адвокат зауважив, що людину з таким самим ім'ям та прізвищем можна відшукати на сайті Мінекономрозвитку і торгівлі України - він є директором ДП "Науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості". Примітно, що у декларації чиновника за минулий рік немає ані гривні доходів, інших прибутків чи збережень у банках. Він, якщо вірити декларації, живе з мамою і навіть не має власної машини.

Зазначимо, що Царевич придбала машину 23 вересня поточного року, а напередодні жалілася журналістові ТСН, що їздить громадським транспортом:

ВідеоЦаревич вигадливо ухилилась від питань, що досі робить у Печерському суді

29 вересня президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення судді Оксани Царевич у зв'язку з порушенням присяги. Відзначимо, в березні 2015 року генпрокурор направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Царевич звинувачували в зловживанні службовим становищем, а також у завідомо неправомірні рішення у справах щодо активістів Автомайдану. Обвинувачення не завадили Оксані Царевич здати іспити для довічного обрання суддею. Щоправда, Вища кваліфікаційна комісія суддів відклала розгляд її довічного обрання, поки не буде винесено рішення в справі переслідування активістів Автомайдану.

Після звільнення Царевич спочатку подала позов проти Порошенка, але потім його відкликала. Втім, вона продовжує судитись з ВРЮ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: