Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя Чернушенко поскаржився на "розбійні" обшуки та втік від журналістів

Під Києвом засідає Рада суддів України.

Ситуацію навколо столичного Апеляційного суду вирішують у найвищих суддівських колах. Під Києвом у містечку Пуща-Водиця Рада суддів України думає, як вгамувати резонансний скандал, повідомляє ТСН.День.

Найпершим питанням розглядали ситуацію в Апеляційному суді – з проханням про розгляд цього питання виступили самі судді цієї установи, щоправда підписались під зверненням лише половина колективу.

Судді у листі описали, який дискомфорт вони пережили через обшук Чернушенка, що вони не могли вільно ходити установою і працювати. Прозвучала фраза, що судді хочуть вибачень від СБУ за принесений дискомфорт.

Голова Апеляційного суду Антон Чернушенко скаржився, що під час обшуку у них вилучили сервери, поламали деякі речі. Свій обшук називає "політичним замовленням". Скаржиться не тільки на обшук у кабінеті, а й на обшук вдома.

"Їдуть за 140 кілометрів від Києва, де у мене дача на ділянці, яку я за 19 тисяч гривень у сільради купив. Їдуть і роблять там обшук, як розбійний напад. Ключі у голови сільради не отримали, автомобілем зачепили і все вирвали", - каже Чернушенко.

Рада суддів формулює свої вимоги та претензії у документ, а Чернушенко вже поїхав з засідання, не дочекавшись кінця. Від журналістів голова Апеляційного суду йшов, не відповідав на запитання, навіть звернув у ліс, щоб до нього не чіплялись із запитаннями.

Нагадаємо, у Мережі опублікували скандальне SMS-листування голови Апеляційного суду Києва.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Відео Рада суддів України вирішує, що робити з ситуацією навколо столичного Апеляційного суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції