Суддя-колядник Ігор Зварич заявив, що завтра почне голодувати

Екс-суддя Зварич завтра оголосить голодовку, якщо його права не перестануть порушувати і якщо його не запросять на суд.

Екс-суддя Ігор Зварич готовий оголосити голодування, якщо його права надалі порушуватимуть.

Мова, зокрема, йде "про недотримання Конституційних прав Зварича, систематичне поширення про нього неправдивої інформації, проведення судів без його присутності, відсутність реагування з боку правоохоронних органів тощо".

Про це сьогодні, 3 вересня, повідомила прес-секретар адвокатів Зварича Тетяна Турчина.

Почати голодування екс-суддя готовий уже в п’ятницю, 4 вересня, якщо судовий розгляд подання Генпрокуратури про продовження терміну утримання Ігоря Зварича під вартою, знову відбудеться без його участі.

"Я оголошую голодування в тюрмі до того часу, поки мої законні вимоги не будуть розглянуті, та по них не буде прийняте рішення", – зазначив Ігор Зварич.

Нагадаємо, нещодавно колишній глава Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич звернувся з відкритим листом до Уповноваженого Верховної ради з прав людини Ніни Карпачової, в якому відзначає, що на нього чинять постійний тиск і всіляко порушують його права.

"Мої права людини, громадянина грубо порушуються на даний час, цього дня, в цю годину, порушення продовжується вже дев’ятий місяць! Грубо і цинічно, на очах всієї України", - заявив він.

"Слід проглянути публікації ЗМІ за останніх 9 місяців, і стає зрозумілим ставлення політика, чиновника, журналіста до "справи судді І.Зварича", до грубих порушень в цій справі, які є яскравим вираженням розуміння ними основоположних прав і свобод людини", - підкреслив екс-суддя.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич особисто хоче повернути Ющенку свою нагороду

Суддя-хабарник Зварич подав у суд на Ющенка

Екс-суддя Зварич судиться з газетою, яка назвала його посівальником

Суддя-хабарник Зварич звинувачує керівників держави у махінаціях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: