Екс-суддя Зварич втомився чекати і почав "здавати" своїх спільників

Зварич вже не прикривається 63-ю статтею Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе та найближчих родичів. Він дав свідчення про деяких відомих людей.

Колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, якого звинувачують у хабарництві і завідомо неправдивих показаннях, після довгого мовчання і спроб ввести слідство в оману нарешті почав давати зрозуміле і об'єктивні пояснення своїм діям. Про це повідомили в прокуратурі Львівської області.

"Зварич вже не прикривається 63-й статті Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе та найближчих родичів, - каже слідчий. - Він дав свідчення про деяких відомих людей. Наприклад, Петра Олійника, екс-голову Львівської обладміністрації, Віталія Тертичного, колишнього голову Львівського окружного, нині - в.о. голови апеляційного адмінсуду, що той нібито замішаний у грошових потоках. І що хабарі бралися як за вирішення питань на користь зацікавлених осіб, так і за призначення суддів. Зізнання закріплені в ході очних ставок, інших слідчих дій".

Джерело в прокуратурі повідомило, що екс-судді набридло чекати, поки його захистять і випустять хоча б на підписку про невиїзд: "Ігор сподівався, що Онопенко чи хтось з Мінюсту його прикриє. Але кому охота підставлятися? І Зварич пішов на співпрацю зі слідством. Та й у Жербицького (начальник першого відділу Главку з розслідування особливо важливих справ ГПУ Володимир Жербицький. - Ред.) така слава, що мертвого говорити змусить..."Щоправда, у прокуратурі припускають, що Зварич змінить визнання, стверджуючи, що слідчі вибили їх незаконними методами".

Нагадаємо, главу Львівського апеляційного адмінсуду затримали 3 грудня 2008 року за підозрою в одержанні 100 тисяч. Під час обшуку знайшли понад 1 млн і 2 млн грн. Він стверджував, що це добровільні пожертви на церковні потреби та ремонт суду. Переховувався. Повторно його було затримано 9 березня 2009-го на квартирі у тещі.

Читайте також:

Суддя-"колядник" Зварич розпочав давати свідчення

Екс-суддя Зварич рветься на волю

Арешт екс-судді Зварича продовжили ще на два місяці

У суді, де "колядував" Зварич, знайдено мільйонні зловживання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: