Суддя-колядник запевнив, що не їв матеріали своєї справи

Ігор Зварич відкидає звинувачення в тому, що він погриз кілька сотень сторінок матеріалів своєї справи.

Екс-голова Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич відкидає звинувачення в тому, що він знищив кілька сотень сторінок матеріалів своєї кримінальної справи.

Про це він заявив, виступаючи в Оболонському районному суді Києва на попередньому розгляді справи.

"Уявіть, що я повинен був би зробити з тими п'ятьмастами сторінками в присутності двох-трьох слідчих та відеофіксації?", - задав риторичне питання Зварич.

При цьому він звернув увагу суду на той факт, що матеріали справи, які йому давали на ознайомлення, не мали опису, і в томах різні, начебто зафіксовані факти містилися в хаотичному порядку.

Саме тому, на переконання Зварича, "якщо немає опису матеріалів справи, яким чином можна говорити про якийсь знищення?".

У контексті цього він зазначив, що з приводу оформлення матеріалів належним чином він неодноразово писав заяви до слідчих, але його звернення так і не отримали належної відповіді.

Як відомо, кримінальну справу відносно Зварича було порушено в грудні 2008 року.

Він підозрювався в отриманні 100 тисяч доларів хабара за прийняття незаконного рішення. Зварич переховувався, але був затриманий у березні 2009 року.

У СІЗО суддя голодував на знак протесту і схуд на 17 кг, а влітку 2010 року нібито намагався з'їсти сторінки з обвинувального висновку, з якими знайомився (попередньо попросивши слідчих залишити його наодинці з матеріалами справи).

Читайте також:

Суддю-"колядника" Зварича відпустять на волю

Справу екс-суді Зварича направлено до Верховного суду

На екс-суддю Зварича завели нову справу за те, що ледь не з'їв попередню

Скандальний екс-суддя Зварич погриз і порвав 600 сторінок своєї справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: