Суддя Львівського суду заявила, що її шантажує прокурор

10 червня у Львові суддя привселюдно заявила про те, що її шантажує прокурор. Йшлося про справу за позовом редактора "Експресу" про захист честi та гiдностi.

Суддя Галицького районного суду Львова Шумська заявила про тиск на неї прокурора області Олексія Баганця.

Таку заяву зробила чиновниця під час розгляду справи за позовом редактора "Експресу" до Баганця про захист честi та гiдностi, повідомляється в прес-релізі видання.

"Це прямо не зв’язано зi справою, яку ми слухаємо сьогоднi. Але аналiзуючи матерiали дисциплiнарного впровадження, (до речi, було вiдмовлено у вiдкриттi дисциплiнарного впровадження) я прийшла до висновку, що пiдстави, наведенi прокурором, були абсолютнi надуманi i свiдчать про не бажання знайти правду, а виглядяють як бажання розправитись зi мною як зi суддею, який винiс рiшення, яке не подобається прокурору", - заявила суддя.

Вона заявила, що вела справу, в якiй скасувала постанову про порушення кримiнальної справи.

"Моя постанова була залишена в силi апеляцiйною iнстанцiєю i Верховним судом. Незважаючи на це, прокурор пiсля вiдмови тепер чомусь вже двiчi намагається притягнути мене до дисциплiнарної вiдповiдальностi", - зазначила Шумська і взяла самовідвід у справі. Після заяви суддя у сльозах покинула зал суду.

Зазначається, що редактор "Експресу" судиться з Баганцем через те, що той на офiцiйнiй прес-конференцiї, що вiдбулася 3 березня, розповсюдив недостовiрнi вiдомостi про майновий стан редактора, зокрема щодо його земельної власностi.

Баганець, перебуваючи на посаді заступника Генпрокурора Михайла Потебенька, був причетний до розслідування справи Георгія Гонгадзе. Тоді, у 2000 році, він неодноразово робив публічні заяви щодо випадковості убивства, побутового характеру злочину, що цілковито виключає його політичне підґрунтя.

Читайте також:

Справу про позбавлення звання героїв радянських воїнів передано у ВАСУ

Судова реформа в Україні зменшить повноваження президента і парламенту

Вища рада юстиції вимагає звільнити 300 суддів за порушення присяги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: