Суддя Окружного суду Києва заробив собі на літак

Бачун спростував інформацію про джерела своїх доходів. Він й так достатньо заробляє.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Олег Бачун назвав неправдивою поширену в ЗМІ та деякими народними депутатами інформацію щодо джерел його доходів. Про це йдеться в заяві Бачуна.

За його словами, протягом останніх тижнів триває "активна інформаційна кампанія", спрямована на його дискредитацію.

"Що стосується чартерних літаків, то мої доходи дозволяють ними користуватися і комфортно долати великі відстані. Будівництво мого заміського будинку цілком законно, а правомірність відведення земельної ділянки доведена судом", - сказав Бачун.

На закид про мобільні телефони нібито вартістю понад 30 тисяч доларів суддя заявив, що їх подарували йому, а їхньою вартістю він ніколи не цікавився.

Нагадаємо, 9 жовтня група народних депутатів направила до Генерального прокурора декілька запитів щодо джерел походження коштів голови Окружного адміністративного суду Києва Олега Бачуна.

Ще раніше 10 травня невстановлені особи намагалися потрапити в квартиру голови окружного адміністративного суду Києва Олега Бачуна.

Проникнути в квартиру Бачуна в одному з будинків по вулиці Ковпака в Києві, намагалися в день, коли ані його, ані кого-небудь з його рідних не було будинку.

Читайте також:

У квартиру до судді, що приймав рішення проти Ющенка, проникли невідомі

Ющенко вдруге закриває Окружний суд

Суд, який ліквідував Ющенко, продовжує працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: