Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя пішла до нарадчої кімнати обирати запобіжний захід Без'язикову

Полковник або вийде на волю, або потрапить під безальтернативний арешт.

У Шевченківському суді Києва із самого ранку обирають запобіжний захід полковнику Івану Без'язикову. Після повернення з полону, його підозрюють у роботі на ворога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні підозрюваного випустили з клітки до адвокатів, а потім госпіталізували із зали суду. Повідомлялося навіть, що вночі Без'язиков зник, однак вранці він раніше за всіх прийшов на судовий розгляд, який тривав понад 10 годин. Обвинувачення та захист відстоюють свої позиції: прокуратура наполягає на триманні під вартою, бо це безальтернативний запобіжний захід за звинуваченнями в участі в терористичних угрупованнях, а адвокати вимагають відпустити підзахисного, бо звинувачення проти нього безпідставні та навіть сфабриковані. У підсумку суддя пішла до нарадчої кімнати, тож рішення можна очікувати вже незабаром.

"Можливо, завдяки моїй роботі, я так сподіваюся, російська сторона не змогла втілити свій план із захоплення територій інших областей", - наголосив сам Без'язиков і додав, що не збирається переховуватися від слідства. Напередодні ж підозрюваний відповів на звинувачення в тому, що його бачили під час полону у військовій формі російського зразка та зі зброєю. Заперечувати, що це мало місце, він не став.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео Понад 10 годин у Києві намагаються обрати запобіжний захід полковнику Івану Без'язикову

Залиште свій коментар

Вибір редакції