Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя, яка дала хабар Холодницькому, витрусила з фермера всі гроші. Екслюзивне відео від САП

Після затримання судді Овчаренко інші учасники схеми впали у такий розпач, що наважилися запропонувати хабар головному антикорупційному прокурору. І прорахувалися.

Спеціальна антикорупційна прокуратура передала ТСН.Тиждень відео, на якому суддя Наталія Овчаренко нахабно вимагає й отримує хабарі від фермера Василя Пузя.

Ця історія розпочалася у Дніпропетровській області ще 2008 року. Василь Пузь, успішний фермер і депутат сільради Орловщини, виявив, що високопоставлені чиновники, судді та прокурори незаконно отримали земельні наділи в селі. Після численних погроз та залякувань, Василя заарештували нібито за одержання хабара.

За майже 9 років слідства гроші, які нібито взяв Василь, так жодного разу і не були продемонстровані в суді. Також немає відбитків пальців і відсутнє відео вилучення грошей. За цей час не змогли знайти навіть потерпілого.

ВідеоСуддю Овчаренко зняли на приховану камеру під час отримання хабара

Тим не менш Василь потрапив до СІЗО. Саме тоді в історії з’явилася суддя Наталія Овчаренко. Через адвоката вона передала дружині Пузя, що та має принести їй 35 тисяч доларів. Потім попросила ще 10 тисяч за те, щоб випустити Василя із СІЗО. Далі - ще 6 тисяч.

Судові засідання у справі тривали чотири роки. В результаті суддя Овчаренко оголосила вирок: п’ять років із відтермінуванням. А секретар суду, показуючи рішення в машині Василя, прямо запитала, чи розрахувався клієнт із суддею.

На цей момент із фермера витрусили більше 50 тисяч доларів, але все одно не збиралися відпускати. Прокуратура подала апеляцію на вирок. Справу повернули до Кіровського суду на новий розгляд вже до судді Олега Ходасевича. 

ВідеоСАП оприлюднила відео хабарництва набожної та нахабної судді Овчаренко

Ходасевич вимагав в Пузя 6 тисяч доларів та погрожував посадити до СІЗО. Чоловік не погодився і пізніше отримав новий тариф - 15 тисяч доларів. Після цього фермеру увірвався терпець і він звернувся до СБУ. Там йому повірили, вдягнули на нього спецтехніку і почали негласні слідчі дії.

На ексклюзивному відео судді, не знаючи, що їх знімає прихована камера, продовжують витискати з фермера останнє. Гроші для хабарів Пузю видавали співробітники СБУ у рамках спецоперації. 

Зібравши необхідні докази, співробітники СБУ затримали суддю Овчаренко під час чергового передавання хабара. Наталія Овчаренко діяла не сама. Судді, які були задіяні у цій схемі, намагалися врятувати колегу від вироку, але припустилися значної помилки, запропонувавши хабар голові САП Назару Холодницькому. Вже у кабінеті головного антикорупційного прокурора під час передачі грошей їх зафільмувала спецтехніка.

Читайте більше про справу суддів-хабарників за посиланням

Залиште свій коментар

Вибір редакції