Суддя Зварич захищає у суді "наколядоване"

Ігор Зварич подав два позови до Львівського окружного адмінсуду.

Львівський суддя Ігор Зварич подав два позови до Львівського окружного адмінсуду.

В одному суддя Зварич просить скасувати постанову Верховної ради про звільнення його з посади судді Львівського апеляційного адмінсуду, мотивуючи це тим, що суд іще не назвав його винним у хабарництві, тож немає підстав знімати його з посади.

Інший позов стосується скасування постанови Печерського суду про надання дозволу на затримання й арешт Зварича.

Два позови надійшли до Львівського окружного адмінсуду поштою. Наразі невідомо, хто під ними підписався і кому доручив Зварич представляти його інтереси в суді.

Відомо, що позовні заяви написали 22 грудня 2008 року, а суд зареєстрував їх 16 січня 2009 року.

Варто зазначити, що скасування постанови Печерського суду не в компетенції адмінсуду, тож слідчі Генпрокуратури дивуються, яким чином заслужений юрист України Ігор Зварич міг припуститися такої юридичної помилки.

Як повідомляв ТСН.ua, 2 грудня проти тоді ще голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуку в робочому кабінеті та на квартирі Зварича працівники СБУ вилучили 1 мільйон доларів США та 2 мільйони гривень.

Місце перебування Зварича наразі невідоме. 12 грудня Зварича оголосили в розшук, 18 грудня Верховна рада дала згоду на його звільнення з посади та арешт.

Читайте також:

Суддя Зварич переховується у Києві

Зварич живий і добудовує свій палац під Львовом

Зварича розшукує Інтерпол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: