Екс-суддя Зварич програв суд львівській газеті

Адвокат газети "Експрес" стверджує, що по-іншому і бути не могло -Зварич мусив програти, але у самого Зварича заявляють про помилку і недійсність програшу.

23 вересня, Франківський районний суд Львова розглядав справу за позовом екс-судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до газети "Експрес".

Рішення суду було прийнято на користь видання. Про це повідомили у ТзОВ "Видавнича група "Експрес".

Як ідеться у повідомленні, позивач заявляв, що журналісти газети "Експрес" образили його честь та гідність, і вимагав відшкодувати йому компенсацію розміром 50 тисяч гривень.

Та під час першого ж слухання позов був відхилений. Як повідомив адвокат газети "Експрес" Олексій Малярчук, суд виніс рішення на користь журналістів.

"Аргументи "Експресу" були більш переконливими, адже Зварич вимагав спростувати інформацію, яка навіть не з'являлася на сторінках "Експресу", а була розміщена зовсім в інших виданнях", – зазначив Олексій Малярчук.

У той же час у екс-судді Зварича спростовують, що він програв у суді.

"Суд залишив позовну заяву Ігоря Зварича на газету "Експрес" без розгляду. Це не означає, що суд виграла газета "Експрес", – повідомила прес-секретар групи адвокатів Зварича Тетяна Турчина.

За словами Тетяни Турчини, інформація у львівських ЗМІ про те, що газета "Експрес" виграла суд у екс-судді Ігоря Зварича, не відповідає дійсності. Турчина стверджує, що при внесенні заяви до бази даних було зроблено технічку помилку – помилково було вказано номер газети, через публікацію у якій і було подано позов на видання.

"Ми розберемось з цією ситуацією. Якщо така ситуація дійсно мала місце, наполягатимемо на продовженні суду", – зазначила Тетяна Турчина.

Нагадаємо,  27 серпня, у Франківському районному суді Львова відбулося судове засідання за двома позовами колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича про захист честі і гідності до газети "Високий замок" та журналіста цього видання Омара Узарашвілі.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич вимагає порушити справи проти заступників генпрокурора

Суддя-хабарник Зварич: мої права порушуються на очах усієї України

Суддя-хабарник Зварич звинувачує керівників держави у махінаціях

Суддя-хабарник Зварич здав слідству київських спільників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: