Суддя звинуватив Тимошенко у провокації та аморальній поведінці

На початку судового засідання головуючий на процесі суддя Кірєєв попросив Тимошенко піднятися, але вона відмовилася, у зв’язку з цим суддя  зробив їй зауваження.

Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв закликав екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко з повагою ставитися до суду, оскільки вона порушує правила поведінки в суді.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Як повідомляється, на початку судового засідання головуючий на процесі суддя Кірєєв попросив Тимошенко піднятися, але вона відмовилася, у зв’язку з цим суддя вкотре зробив їй зауваження, оскільки такі дії свідчать про неповагу до суду.

Тимошенко на прохання судді назвати своє прізвище, місце реєстрації і проживання, наголосила, що "на даному етапі Кримінально-процесуальний кодекс не передбачає з’ясування особи, оскільки це робилося на попередньому засіданні".

Кірєєв у відповідь звернувся до Тимошенко: "Підсудна, ваші дії направлені фактично на провокацію і зневагу до суду. Така поведінка є неприпустимою. Звертатися до суду треба стоячи. А ваша поведінка свідчить про відсутність моралі, поваги до законів і Конституції".

Тимошенко у свою чергу, звертаючись до громадян через присутніх у залі суду журналістів, пояснила, що, не встаючи перед судом, вона таким чином заявляє, що судова система має бути терміново реформована.

СУД НАД ТИМОШЕНКО ВІДКЛАДЕНО ДО 6 ЛИПНЯ

"Звичайна людина не може не встати перед судом, оскільки вона буде знищена цією системою, але я за всіх вас це зроблю, оскільки в Україні немає правосуддя і судову систему треба міняти", - зазначила Тимошенко.

Раніше Кірєєв вже звинувачував Тимошенко у неповазі до суду. Екс-прем'єру, зокрема, обіцяли, що її можуть змусити відповідати на суді стоячі.

Читайте також:

Тимошенко позбудеться прокурорів, які "виписали" їй 10 років в'язниці

Бютівці вигнали з Печерського суду противників Тимошенко

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: